Záruka Festool all-inclusive

Výhody záruky all-inclusive

  • 36-ti měsíční ochrana před náklady na opravu
  • Když se něco porouchá, Festool Vám to zdarma opraví. Včetně pracovního času, náhradních a veškerých opotřebovaných dílů. Po dobu 36 měsíců. Přepravní služba u vás nářadí na přání dokonce vyzvedne – a také ho dopraví zpět. Rovněž zdarma. Eliminujete tak riziko nákladů a ušetříte spoustu času, který můžete investovat do své práce.
  • 36-ti měsíční ochrana proti krádeži
  • V případě krádeže vám dodáme za odcizené nářadí bez dalších pojistných nákladů a za spoluúčast ve výši 3 200,- Kč (v případě Power Stationu je spoluúčast 25 900,- Kč) jednorázově nové nářadí. Tuto službu poskytuje Festool pro všechno úspěšně zaregistrované nářadí Festool po dobu 36 měsíců od data na vašem originálním dokladu o zaplacení. Vyměněné nářadí již znovu nespadá pod ochranu proti krádeži.
    Pro využití této servisní služby je nutné odcizení neprodleně ohlásit na příslušné policejní služebně. Toto oznámení musí být s vaším servisním certifikátem předloženo do pěti dnů po odcizení vašemu partnerskému prodejci Festool. Ten doručí podklady Festool k ověření.
    Po provedeném ověření budete ze strany Festool informováni o stavu věci a nové nářadí si můžete po schválení Festool vyzvednout za úhradu výše uvedené spoluúčasti u svého partnerského prodejce.
  • 10-ti letá dostupnost náhradních dílů
  • Tak dlouho – přinejmenším – má Festool všechny náhradní díly pro vaše nářadí na skladě. A pokud by tomu tak výjimečně nebylo, dostanete jako náhradu zdarma nové nářadí. Nářadí Festool je dimenzované na dlouhé a intenzivní používání. Na to se můžete spolehnout. I po 10 letech.

 

 

Pro získání všech výhod záruky Festool all-inclusive je nutné nářadí bezprostředně po nákupu zaregistrovat u výrobce.


Důležité informace!
Od 01.01.2021 můžete registraci záruky all-inclusive provést výhradně pouze Vy jako zákazník v MyFestool. Vezměte prosím na vědomí, že prodejce se za Vás již nebude moci postarat o registraci.Podrobné podmínky Záruky all-inclusive najdete zde.
Festool SERVICE all-inclusive


 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přihlášení
 
Košík je prázdný
0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*0*
Kontakt

Exkalibr s.r.o.

Nebory 613

Třinec, Česká republika

 

Jak se k nám dostanete

Rychlý kontakt

 

+420 558 731 917

Odebírat newsletter

Přihlaste se k odběru novinek našeho e-shopu.

 

 
 
 
 
 
nemame nacteno